
Полірувальна насадка з бавовни конусна для дрилі, пневмоінструменту, хвостовик 6 мм
329 ₴
- Готово до відправки
- Код: 135аа
Полірувальна насадка з бавовни конусна для дрилі, пневмоінструменту, хвостовик 6 мм
Абсолютно новий та якісний.
-100% м'який бавовна, міцний і практичний.
-тримач - 6 мм . підходить для дриля, пневмошлифмашин.
-Для остаточної поліровки внутрішніх, плоских і неправильних поверхонь.
-Підходить для металу, ювелірних виробів, металу, нержавіючої сталі, алюмінію, дерева, пластмаси, металу, скла і годин промислової шліфування та полірування .
Технічні характеристики:
Матеріал: бавовна Клас
Колір: білий
Висота - 65 мм
діаметр(верх 65 мм, низ - 43 мм) дивіться фото
Форма: як на фото
хвостовик - 6 мм
До комплекту входить:
1 x полірування полірування сироватки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jampex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Матеріал | Бавовняна тканина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Конічний |
- Ціна: 329 ₴