Набір гумових полірувальних насадок 10 шт, для гравера Dremel
Діаметр:22 мм
Товщина:3 мм
Швидкість:10000-30000 об/хв
Кількість в наборі - 10шт
тримач - 1 шт
Застосування:
Призначений для делікатної роботи, яка потребує полірування, зняття задирок та згладжування.
Ідеально підходить для обробки порцелянові зуби і первинної полірування.
Він також ідеально підходить для широкого спектру застосувань, де металеві або неметалеві поверхні повинні бути згладжені і поліровані без втрати мірних допусків або контролю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jampex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 3 мм |
| Довжина хвостовика | 36 мм |
| Діаметр | 22 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 2 мм |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Матеріал | Гумово-пластикова зв'язка з абразивним зерном |
| Область застосування | Сталь, Метал, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Колесо |
| Ширина | 3 мм |
- Ціна: 361 ₴

