Набір бор - фрез по металу 6 шт для бормашинки, дрилі.
Опис:
Стан: 100% новий
Колір: як на картинці
Діаметр хвостовика: 6 мм, 1/4"
Кількість: 6 шт.
Матеріал: Високошвидкісна сталь
Загальна довжина: близько 53-55 мм
Застосування: підходить для шліфування металу, пластику, дерева, м'якого металу і т. д.
Застосування верстата: електрична шліфувальна машина
Упаковка - кульок
Кількість - 6 шт., набір
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JinGong |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина загальна | 55 мм |
| Довжина робочої частини | 12.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Конструкція | Збірна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Метал, Алюміній, Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 668 ₴







