Насадка для реноватора шліфувальна 1 шт
Назва: Шліфувальна насадка
Матеріал: Нержавіюча сталь + Ева
Розміри: 81,5*7 мм
Кількість:1 шт.
* Застосування:Для використання в дуже вузьких і важкодоступних місцях, в каналах, канавках, отворах і Слотах.
Будь ласка, зверніть увагу, що ця шліфувальна майданчик не сумісна з новітньою моделлю «Starlock».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daftbird |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 60 мм |
| Застосування оснастки | Шліфування, Грубе шліфування, Тонке шліфування |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка шліфувальна |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴





