
Коронка вакуумна з алмазним покриттям під дриль, шуруповерт 1 шт - 6мм для плитки, керамограніту,грес т. д
285 ₴
- Немає в наявності
- Код: 316а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Коронка вакуумна з алмазним покриттям під дриль, шуруповерт 1 шт - 6мм для плитки, керамограніту,грес т. д
Особливості:
1.100% новий, висока якість.
2. Невеликий розріз, легко фрагментується, покращує швидкість буріння.
3. Використовується для різання твердої порцелянової плитки, кераміки, мармуру і шиферу.
Параметри:
Тип: свердло з отвором
Матеріал: свердло з алмазним напиленням
Розмір: 6 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxcan |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 65 мм |
| Діаметр | 6 мм |
| Мінімальна довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип хвостовика | Тригранний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴
