
Бор фреза по металу 10 мм з карбіду вольфраму хвостовик 6 мм (E1016M06X-45)
422 ₴
- Готово до відправки
- Код: 331а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бор фреза по металу з карбіду вольфраму 6 мм хвостовик
Особливості:
- 100% якість і абсолютно новий.
- Може обробляти різні металеві та неметалеві, твердість обробки буде до HRC70.
- Висока якість обробки продукту, висока оздоблення, може обробляти різні високоточні форми .
- Тривалий термін служби, довговічність в 10 разів вище, ніж високошвидкісний сталевий ріжучий інструмент, в 200 разів вище, ніж маленький шліфувальний круг.
- Простий у використанні, безпечний і надійний, може зменшити трудомісткість, покращити робоче середовище.
- Підходить для обробки металів і неметалів, таких як чавун, лита сталь, підшипникова сталь, Високовуглецева Сталь, хромово-нікелевий сплав, бронза, латунь і керамічна плитка, мармур, нефрит, кістки і т. Д.
Примітка:
В основному використовується в пневматичних або електричних інструментів, швидкість, як правило, 6000-50000 об/хв, затиск позитивно при використанні, режим фрезерування різання краще, уникає зворотно-поступального різання.
Характеристики:
Матеріал: Карбід вольфраму
Діаметр хвостовика: 6 мм
Діаметр голівки : 10 мм
Твердість: може до HRC70
Посилка включає у собі:
1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KT&C |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина загальна | 61 мм |
| Довжина робочої частини | 16 мм |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Чавун, Алюміній, Метал, Мідь, Загартована сталь, Нержавіюча сталь |
| Тип | Фрезерна голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422 ₴
