
Набір дисків алмазних 20 мм - 10 шт + тримач для гравера, бормашинкі, дремел ( Dremel )
246 ₴
- Готово до відправки
- Код: 441а
Обов'язково відвідайте сайт https://hobby-tool.com.ua тут багато матеріалів даної тематики!!!!
Ідеально підходить для виготовлення слотів, прорізів, з покриттям на обидві сторони і навколо краю. Супер тонкий.
Підходить для різання дорогоцінного каменю, скла, кераміки, каменю, алюмінію і міді
Технічні характеристики:
1. Тип: алмазні шліфувальні леза
2. Матеріал: діамант
3. Розміри: 20 мм
4. Внутрішній діаметр: 3 мм
5. діаметр стержня: 3 мм
6. Товщина: 0.5 мм
7. Покриття: двосторонє і край
8. Кількість 10 шт
Сумісність з більшістю поворотних і повітряних інструментів, включаючи Dremel.
Кількість уточнюйте.
Є багато матеріалів даної тематики дивіться всі лоті продавця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kitpower |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Абразив |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 20 |
| Застосування оснастки | Пиляння, Різання, Тонке шліфування, Шліфування |
| Тип | Диск пиляльний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Швидке різання, Чисте різання |
| Діаметр зовнішній | 22 мм |
| Діаметр внутрішній | 2 мм |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Азбест, Газобетон, Камінь, Кераміка, Керамічна плитка, Цегла, Пінобетон, Плитка, Шифер |
| Товщина | 0.5 мм |
- Ціна: 246 ₴

