Круг войлочний 1 шт (50мм) + тримач для гравер дремел (Dremel), бормашінка, дриль.
Обов'язково відвідайте сайт https://hobby-tool.com.ua тут багато матеріалів даної тематики!!!!
Кылькысть -1шт ( комплект )
Матеріал: вовна
Діаметр вовни: 51 мм
товщина колеса: 8 мм
Діаметр хвостовика: 3.2 мм
Довжина хвостовика: 44 мм!
Використовується для шліфування і полврування ювелірних виробів, медичного устаткування, нержавіючої сталі, скла, та ін.
Підходити для нефриту, слонової кістки та ін
Також є багато насадок до гравера.
Питання задавайте на скриньку, оперативно відповім.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fanox |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8 мм |
| Довжина хвостовика | 44 мм |
| Діаметр | 51 мм |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Матеріал | Повсть |
| Матеріал втулки | Метал |
| Стан | Новий |
- Ціна: 146 ₴
