
Насадка швидкоз'ємна подовжена 32*50 для металу, пластику, дерева для реноватора, мультиінструменту, PMF.
202 ₴
- Готово до відправки
- Код: 487а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка швидкоз'ємна подовжена 32*50 для металу, пластику, дерева для реноватора, мультиінструменту, PMF.
Технічні характеристики:
Матеріал: Високовуглецева сталь
Розмір: 32 мм
Глибина мах - 50мм
Колір: чорний
Найкраще для різання: метал, пластик, дерево, ламінати, пластмаси, гіпсокартон
Посилка включає:
1 шт.. коливний пиляльний диск
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Style |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Матеріал | Біметал |
| Застосування оснастки | Різання, Пиляння |
| Обробка матеріалу | Сталь, Латунь, Ламінат, Скловолокно, Гіпс, Гіпсокартон, М'який пластик, Пластик, Металевий профіль, Кольоровий метал, Метал, Дерево |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴



