
Бор фреза по металу 8 мм з карбіду вольфраму хвостовик 6 мм (B0820M06X-45)
287 ₴
- Готово до відправки
- Код: 497а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бор фреза по металу з карбіду вольфраму 6 мм хвостовик
Особливості:
- 100% якість і абсолютно новий.
- Може обробляти різні металеві та неметалеві, твердість обробки буде до HRC70.
- Висока якість обробки продукту, висока оздоблення, може обробляти різні високоточні форми .
- Длительный срок службы, долговечность в 10 раз выше, чем высокоскоростной стальной режущий инструмент, в 200 раз выше, чем маленький шлифовальный круг.
- Простой в использовании, безопасный и надежный, может уменьшить трудоемкость, улучшить рабочую среду.
- Подходит для обработки металла и неметалла, таких как чугун, литая сталь, подшипниковая сталь, Высокоуглеродистая Сталь, хромово-никелевый сплав, бронза, латунь и керамическая плитка, мрамор, нефрит, кости и т. Д.
Примітка:
В основному використовується в пневматичних або електричних інструментів, швидкість, як правило, 6000-50000 об/хв, затиск позитивно при використанні, режим фрезерування різання краще, уникає зворотно-поступального різання.
Характеристики:
Матеріал: Карбід вольфраму
Діаметр хвостовика: 6 мм
Діаметр головки : 8 мм
Довжина робоча: 20 мм
Довжина загальна : 45 мм
Твердість: може до HRC70
Посилка включає в себе:
1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KT&C |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина загальна | 45 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Матеріал ріжучої частини | Вольфрам |
| Обробка матеріалу | Чавун, Алюміній, Метал, Мідь, Загартована сталь, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 8 |
| Довжина | 45 мм |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип | Борфреза |
| Тип торця | Прямий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴


