
Бор фреза по металу 14 мм з вольфрама карбіда хвостовик 6 мм (B1425M06X-45)
606 ₴
- Готово к отправке
- Код: 500а
Бор фреза по металу 14 мм з вольфрама карбіда хвостовик 6 мм (B1425M06X-45)
Бор фреза по металу з карбіду вольфраму 6 мм хвостовик
Особливості:
100% якість і абсолютно новий.
Може обробляти різні металеві та неметалеві, твердість обробки буде до HRC70.
Висока якість обробки продукту, висока оздоблення, може обробляти різні високоточні форми .
Длительный срок службы, долговечность в 10 раз выше, чем высокоскоростной стальной режущий инструмент, в 200 раз выше, чем маленький шлифовальный круг.
Простой в использовании, безопасный и надежный, может уменьшить трудоемкость, улучшить рабочую среду.
Подходит для обработки металла и неметалла, таких как чугун, литая сталь, подшипниковая сталь, Высокоуглеродистая Сталь, хромово-никелевый сплав, бронза, латунь и керамическая плитка, мрамор, нефрит, кости и т. Д.
Примітка:
В основному використовується в пневматичних або електричних інструментів, швидкість, як правило, 6000-50000 об/хв, затиск позитивно при використанні, режим фрезерування різання краще, уникає зворотно-поступального різання.
Характеристики:
Матеріал: Карбід вольфраму
Діаметр хвостовика: 6 мм
Діаметр головки : 14 мм
Довжина робоча: 25 мм
Довжина загальна : 45 мм
Твердість: може до HRC70
Посилка включає в себе:
1 шт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KT&C |
| Страна производитель | Китай |
| Длина общая | 45 мм |
| Длина рабочей части | 25 мм |
| Диаметр рабочий | 14 мм |
| Диаметр хвостовика | 6 мм |
| Конструкция | Цельная |
| Материал режущей части | Вольфрам |
| Наличие подшипника | Нет |
| Обработка материала | Чугун, Алюминий, Металл, Медь, Закаленная сталь, Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Высота | 25 мм |
| Диаметр | 14 |
| Длина | 45 мм |
| Материал | Твердый сплав |
| Тип | Борфреза |
| Тип торца | Прямой |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
- Цена: 606 ₴

