
Алмазні бури 5 шт - 5 мм ( круглі ) для гравера, бормашинки, дремел ( Dremel )
189 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5230а
Алмазні бури 5 шт для гравера, бормашинки, дремел ( Dremel )
Обов'язково відвідайте сайт https://hobby-tool.com.ua тут багато матеріалів даної тематики!!!!
Характеристика
Кількість - 5 шт
Матеріал: діамант + метал
Колір: сріблястий
Розмір:
діаметр хвоста близько 2.3 мм,
шліфувальний діаметр близько 5 мм
Загальна довжина: близько 42 мм
Підходить для: шліфування, гравірування, лінії різання, поліровані, порожнисті, нефритові різьблення, скляне гравірування тощо.
Хороше майстерність, надійна якість, підходить для підвісних граверів, електромашин, граверних машин, електричних машин та допоміжного обладнання.
Основним використовується для полірування скла, нефриту, ремонту абразивних та інших важких предметів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allora |
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування | Скло, Кераміка, Цегла, Абразив, Гіпс |
| Матеріал | Алмаз |
| Стан | Новий |
| Набір | Да |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 3.2 |
| Призначення | По склу/кераміці |
| Загальна довжина | 45 мм |
| Тип | Набір |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Цілісна |
| Наличие подшипника | Немає |
| Обробка матеріалу | Камінь, Кераміка, Плитка |
| Матеріал різальної частини | Алмаз |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 6 мм |
| Радіус | 6 мм |
- Ціна: 189 ₴


