
Набір борфрез 6 шт для точних робіт (цанга 2.3 мм) для гравера бормашинкі
527 ₴
- Готово до відправки
- Код: 565а
Набір борфрез 6 шт для точних робіт (цанга 2.3 мм) для гравера, бормашинки, Dremel.
100% новий.
ВИКОРИСТАННЯ: різьблення для нефриту, кокосу, дерева, оливкового горіха, слонової кістки, зубів і ювелірних виробів.
Його потрібно використовувати з машиною.
Матеріал: швидкорізальна легована сталь вольфраму.
Форма голови: Куля.
Форма: Кругла.
Діаметр хвостовика: 2,35 мм (0,09 дюйма).
Діаметр головки: 1/1,4/1,6/1,8/2,1/2,3 мм (0,04/0,06/0,07/0,08/0,09 дюйма).
Колір: сріблястий.
Загальна довжина: 45 мм (1,77 дюйма).
Примітка:
Будь ласка, допускайте похибки 0-3 мм через ручне вимірювання.
Через різницю між різними моніторами зображення може не відображати фактичний колір предмета.
Через вологу погоду та умови зберігання на поверхні продукту можуть бути плями іржі та подряпини, але це не впливає на ефективність використання, це не відноситься до проблеми якості. Дякуємо за ваше розуміння!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aned |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр хвостовика | 2.3 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | МДФ, Пластик, Віск, ДСП, Фанера, ЛДСП, ПВХ, Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фрезерна голівка |
| Основні | |
| У наборі | 1 мм, 14 мм, 16 мм, 18 мм, 21 мм, 23 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Загальна довжина | 45 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
- Ціна: 527 ₴


