
Алмазна шліфувальна головка 12 мм -1 шт для гравера, дремел,бормашинкі,Dremel
145 ₴
- В наявності
- Код: 566а
Алмазна шліфувальна головка 12 мм -1 шт для гравера, дремел,бормашинкі,Dremel
Назва: кулькова алмазна шліфувальна головка
Матеріал: наждак
Розмір: Розмір частинок: зернистість 60, зовнішній діаметр: 3-12 мм,
діаметр хвостовика: 3 мм,
довжина: 45 мм
Модель: кулька 12мм (хвостовик 3.0)
Сфера застосування: обробка та ремонт форм, різьблення по каменю, лінії різання, шліфування, видовбування: різьблення по нефриту
Примітка:
1. Фактичний колір проекту може дещо відрізнятися від зображення, що відображається на веб-сайті, що спричинено такими факторами, як яскравість і яскравість дисплея.
Сподіваюся, ви розумієте, дякую!
Пакет включає: 1 шт. шліфувальної головки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anytone |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 12 мм |
| Довжина загальна | 45 мм |
| Довжина робочої частини | 45 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Наличие подшипника | Немає |
| Обробка матеріалу | Камінь, Кераміка, Плитка |
| Радіус | 12 мм |
- Ціна: 145 ₴


