
Алмазний диск 125 мм для різання та шліфування плитки, грес, граніту, мрамору та ін.
628 ₴
- В наявності
- Код: 1033F
Алмазний диск 125 мм для різання та шліфування плитки, грес, граніту, мрамору та ін.
125мм пильний диск для п для різання та шліфування порцелянової плитки, граніту, мармуру
Характеристика: подвійне призначення Cutting-Angel шліфувальне алмазне пильне полотно, особливий акцент на одній стороні X висота зубів становить 20 мм, можна використовувати для шліфування керамічної плитки під кутом. Зуби X забезпечують швидке та плавне різання, допомагають охолодити та вивести пил.
Розмір:
Діаметр = 125 мм,
Отвір = 22,23 мм
Товщина сегмента 1,4 мм
Висота 1.2 мм
Колір - червоний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Henna Industries |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Обробка матеріалу | Плитка, Кераміка, Керамічна плитка, Граніт, Керамограніт |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.4 мм |
- Ціна: 628 ₴