Металевий 3D-пазл Танк Sherman
Увага! Металевий 3Д пазл не є іграшкою і дітям дошкільного віку його давати не можна.
Металеві пазли є мініатюрною моделлю, виготовленою з тонкого металу. Усі деталі кріпляться на листах нержавіючої сталі, обробленої лазером. Завдяки дуже точному різанню всі деталі відмінно підходять один до одного, немає задирок і зазубрин.
Всі деталі кріпляться на аркушах нержавіючої сталі, обробленої лазером.
Зібрана модель красива, проте збирати її буде складно без пильних очей та спритних рук. Також, вам може знадобитися пінцет. Зібрану модель, як правило, зберігають у захисному боксі або за склом на серванті.
Танк Sherman був основним танком, який використовували Сполучені Штати під час Другої світової війни. Після другої світової війни «Шерман» стояв на озброєнні армій багатьох країн світу, а також брав участь у численних збройних конфліктах. В армії США M4 перебував на озброєнні аж до закінчення Корейської війни. Назву «Шерман» танк M4 отримав, коли став на озброєння в британської армії, після чого ця назва закріпилася за танком у американській та інших арміях. Названий на честь американського генерала за часів Громадянської війни Вільяма Шермана. Загалом було випущено 49 234 одиниці «Шерманів» різних модифікацій.
Кількість аркушів2 аркуші
СкладністьПомірний
Розмір у зібраному вигляді 2,91 дюйма Д x 1,38 дюйма Ш x 1,34 дюйма В (7,4 x 3,5 x 3,4 см)
Вік14+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова, історична |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 2 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 324 ₴



