
Металева збірна 3D модель Star Wars - U-Wing Fighter, Metal Earth
311 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1102F
Металева збірна 3D модель Star Wars - U-Wing Fighter, Metal Earth
Зоряний винищувач/судно підтримки UT-60D «U-wing» - модель транспорту/канонерки, що вироблялася корпорацією «Інком» і використовувалася Альянсом за відновлення Республіки в період Галактичної громадянської війни. Вони призначалися для доставки солдатів до поля бою та ведення загороджувального вогню їх висадження. «U-wing» і використовувалися для доставки та захисту наземних сил Альянсу повтсанців під час битви під Скарифом.
Увага! Металевий 3Д пазл не є іграшкою і дітям дошкільного віку його давати не можна.
Металеві пазли є мініатюрною моделлю, виготовленою з тонкого металу. Усі деталі кріпляться на листах нержавіючої сталі, обробленої лазером. Завдяки дуже точному різанню всі деталі відмінно підходять один до одного, немає задирок і зазубрин.
Всі деталі кріпляться на аркушах нержавіючої сталі, обробленої лазером.
Зібрана модель красива, проте збирати її буде складно без пильних очей та спритних рук. Також, вам може знадобитися пінцет. Зібрану модель, як правило, зберігають у захисному боксі або за склом на серванті.
розмір зібраної моделі: 12,2 x 4,4 x 3,7 см
Вік 14 років
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 2 мм |
| Довжина паковання | 167 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тематика | Авіація |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Ширина паковання | 117 мм |
- Ціна: 311 ₴