
Полотно для шабельної пили за газоблоком S-1243HM -СТ 305 мм
641 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600п
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотно для шабельної пили за газоблоком S-1243HM -СТ 305 мм
Полотно для шабельної пили S-1243HM -СТ підходить для різання газобетону,пінобетону, цегли, фіброцементу, керамічній плитці, черепиці, епоксидному пластику. Кількість в пакованні: 1 шт. Довжина — 305 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HewSaw |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 305 мм |
| Застосування полотна | Цегла, Пінополістирол, Пінобетон, Газобетон |
| Призначення полотна | Шабельна пила |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.5 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 ₴


