
Набір полірувальних , абразивних, гумових кругів 11 шт+ тримач для гравер, бормашинка Dremel
374 ₴/упаковка
- Немає в наявності
- Код: 1000п
Набір полірувальних , абразивних, гумових кругів 11 шт+ тримач
Використовуються для робіт пов'язаних з шліфуванням, поліруванням різноманітних поверхонь, таких як метал, пластик, скло, камінь ...
Застосовується для фінішного шліфування, полірування різноманітних поверхонь.
Тип - Насадка
Вид обробки - полірування / шліфування
Матеріал - гума з абразивним зерном
середня зернистість 181 μm
Межі зернистості: від 150 до 213 μm
Колір сірий
Зовнішній діаметр: 22 мм
Діаметр отвору: 2 mm
Товщина: 3 mm
Комплектація:
Коло полірувальний - 3 шт
Тримач - 1 шт
В наявності є інші матеріали схожої тематики питання задавайте на скриньку чи кінь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Y&B |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 22 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 2 мм |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Матеріал | Гумово-пластикова зв'язка з абразивним зерном |
| Область застосування | Сталь, Метал, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Колесо |
| Ширина | 3 мм |
- Ціна: 374 ₴/упаковка
