
Набір з 10 борфрез по металу хвостовик 6 мм из карбид вольфраму для бормашини, дрелі, шуруповерта.
996 ₴
- Готово до відправки
- Код: 123п
Набір з 10 борфрез по металу хвостовик 6 мм из карбид вольфраму для бормашини, дрелі, шуруповерта.
Обязательно посетите сайт https://hobby-tool.com.ua здесь много материалов данной тематики !!!!
Фрезы подходят для пневматичних шліфмашин, електричних шліфмашин, дрелі, шуруповерта та ін.
Покрытие из карбид вольфрама.
преимущества:
Широкий спектр материалов можно гравировать этими фрезами в том числе: Медь, алюминий, металл, акрил, пвх, нейлон, смолы, большинство пластмасс, древесина, стекловолокно, нержавеющей, кислотостойкой, теплостойкой стали, чугуна и др прочность к HRC70.
характеристики:
Матеріал - сплав карбід вольфраму;
Упаковка - пластикова коробка,
Діаметр хвостовика - 6 мм;
Діаметр головки - 5-6 мм;
Кількість - 10 шт
В наявності є інші матеріали схожої тематики питання задавайте на пошту або дзвоніть
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Era |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Довжина загальна | 61 мм |
| Довжина робочої частини | 16 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал різальної частини | Вольфрам |
| Наличие подшипника | Немає |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Загартована сталь, Мідь, Метал, Нержавіюча сталь, Чавун |
| Тип | Набір |
- Ціна: 996 ₴



