Металевий 3D-пазл Air Force J10B
Увага! Металевий 3Д пазл не є іграшкою і дітям дошкільного віку його давати не можна.
Металеві пазли є мініатюрною моделлю, виготовленою з тонкого металу. Усі деталі кріпляться на листах нержавіючої сталі, обробленої лазером. Завдяки дуже точному різанню всі деталі відмінно підходять один до одного, немає задирок і зазубрин.
Всі деталі кріпляться на аркушах нержавіючої сталі, обробленої лазером.
Зібрана модель красива, проте збирати її буде складно без пильних очей та спритних рук. Також, вам може знадобитися пінцет. Зібрану модель, як правило, зберігають у захисному боксі або за склом на серванті.
Iron Star Air Force J-10B Комплект тривимірної металевої моделі є копією китайського одномоторного легкого багатоцільового винищувача, також відомого як Vigorous Dragon.
Назва: J-10B ВПС
Модель: D21125
Матеріал: нержавіюча сталь
Вага: 120 г
Оздоблювальний розмір: 13,3 x 8 x 7,4 см
Кількість аркушів: 2
Вік: 14+
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 3 мм |
| Довжина паковання | 170 мм |
| Матеріал | Метал |
| Наявність магнітів | Немає |
| Тематика | Авіація |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Ширина паковання | 120 мм |
- Ціна: 348 ₴



