
Насадка повстяна 20 мм - 1 шт для дриля, бормашинки, гравер, Dremel
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1702а
Насадка повстяна 20 мм - 1 шт для дриля, бормашинки, гравер, Dremel
Обов'язково відвідайте сайт https://hobby-tool.com.ua тут багато матеріалів даної тематики!!!!
кількість -1 шт
Матеріал: шерсть
Діаметр шерсті: 20 мм
Довжина: 20 мм
Загальна довжина: 50 мм
Використовується для шліфування і полврування ювелірних виробів, медичного устаткування, нержавіючої сталі, скла, та ін.
Подходить для нефриту, слоновой кости и др.
Також є багато насадок до гравера.
Питання задавайте на скриньку чи вайбер.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Drillex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина хвостовика | 30 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Матеріал | Повсть |
| Матеріал втулки | Метал |
| Область застосування | Сталь, Метал, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
- Ціна: 23 ₴

