Диск 50 мм по дереву, пластику мм для дриль, гравер Дремел Dremel + тримач.
Виготовлений з міцної HSS (високошвидкісна сталь), міцний і надійний
Ідеально підходить для різання твердих матеріалів, таких як дерево, пластик, ламінат та алюміній тощо.
Придатний для використання в столярних цілях та ремеселі
Матеріал: HSS
Колір: СліверДіаметр: 50мм
Максимальна швидкість обертання: 20 000
Розмір: Діаметр отвору: 6.35 мм
Діаметр оправки: 3.17 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Поздовжнє пиляння, Підрізка, Швидкий різ, Чистий рез, Поперечне пиляння |
| Діаметр внутрішній | 6.35 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево, М'яка деревина, Оргскло, МДФ, Гіпс, Пластик, Ламінат, Тверда деревина |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴




