Алмазний точильний брусок 1 шт зерно 400.
Підходить для заточування лез ножів, що затупилися. Використовуючи легкий натиск, рухайте лезом по бруску вперед назад під кутом 10-30°. Його можна використовувати як для мокрого, так і для сухого шліфування. Після кожного використання поверхневі плями від води необхідно витирати насухо, щоб уникнути появи іржі та вплинути на термін служби виробу.
Після використання точила для ножів, ретельно протріть лезо ножа вологою тканиною або промийте під проточною водою, а потім висушіть його.
Виготовлені з металевого сплаву.
Характеристика:
- Матеріал: Металевий сплав
- Кількість брусків : 1
- Протиковзка гума: Так
- Розміри 17 см х 7.5 см х 0,3см,
- вага 104 грам
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 104 г |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Стан | Новий |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 230 ₴





