Набір насадок скотч брайт 5 шт
Широко використовується при поліруванні, очищенні, видаленні задирок зі сталі, чавуну, сплавів з нержавіючої сталі, алюмінію, кольорових металів тощо.
Видаліть всі поверхневі покриття, захисну фарбу та лак.
Очищення та обслуговування обладнання установки для видалення поверхневого бруду та дрібних грудочок.
Відкрита структура: Не засмічується. Діаметр тримача 6 мм підходить для більшості інструментів таких як дриль чи шуруповерт. Нейлон має високий рівень стійкості до витягування та розриву.
Діаметр 50 мм
Зелений 180-240 #
Червоний 320-400 #
Бежево-сірий 320-400 #
Коричневий 320 #
Сірий 600-1000 #
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина хвостовика | 50 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 6 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Матеріал | Неткане волокно |
| Матеріал втулки | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
- Ціна: 493 ₴



