
Набір дисків по дереву пластику 8 шт+ 2 тримача для гравер Дремел ( Dremel )
276 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21206а
Набір дисків по дереву пластику 8 шт+ 2 тримача для гравер Дремел ( Dremel )
Особливості: пакет 8 дисків і 2 тримача.
Виготовлений з міцної HSS (високошвидкісна сталь), міцний і надійний
Ідеально підходить для різання твердих матеріалів, таких як дерево, пластик, ламінат та алюміній тощо.
Придатний для використання в столярних цілях та ремеселі
Матеріал: HSS
Колір: золотий
Максимальна швидкість обертання: 20 000
Розмір: Діаметр отвору: 6.35мм
Діаметр оправки: 3.17 мм,6 мм.
Діаметр клинка: 22 мм, 25 мм, 32 мм, 35 мм, 44 мм, 50 мм, 54.8мм, 60мм
Тримачі - - 2шт
Увага - в продажі є додаткові тримачі - ціна 40 грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hantek |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
- Ціна: 276 ₴