
Набір алмазних бор-фрез 10 шт під цангу 2.3 мм для гравера бормашинки дремель.
315 ₴
- Готово до відправки
- Код: 70180д
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір алмазних бор-фрез 10 шт під цангу 2.3 мм для гравера бормашинки дремель. ( JC036 -6М)
- 100% новий товар високої якості.
- Матеріал: метал, алмаз.
- Форма: кругла форма кулі.
- Хвостовик Діаметр: 2.3 мм.
- Головка Діаметр: 2.1мм
- Колір: сріблястий.
Кількість
- 10 шт./компл. ( Діаметр: 2.1 мм)
Особливості
- 1. наконечник шар, голівка з алмазним покриттям.
- 2. Може бути встановлений на электрошлифовальной машині, бормашинке, гравере і ручної електричної дрилі.
- 3. Використовується для скульптури, перев'язки, шліфування та внутрішнього шліфування скла, дорогоцінного каміння, сплаву і багатьох інших абразивних матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алмаз |
| Область застосування | Кераміка, Скло, Камінь, Плитка |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
| Тип профілю | Сферичний |
| Загальні | |
| Висота хвостовика | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 2.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴