
Мультиінструментальна, осцилювальна пила по металу, дереву 60 мм — лезо Extra-Long Reach
309 ₴
- Готово до відправки
- Код: 102010р
Мультиінструментальна, осцилювальна пила по металу, дереву 60 мм — лезо Extra-Long Reach
Розмір:
Ширина зуба: 31 мм
Глибина різання: 60 мм
【Дизайн із вигнутою технологією】 Лезо інструмента, що коливається, має інноваційний дизайн із вигнутою технологією, що забезпечує кращий контроль і забезпечує плавне та точне глибоке різання. Завдяки збільшеній довжині різання 60мм і направляючою глибини багатофункціональне лезо забезпечує точні глибокі різи.
【Довгий розріз】Це лезо із розширеним охопленням надають користувачам 60 мм для роботи, що робить їхні розпили більш ефективними та послідовними. Ідеально підходить для великих досягнень і глибоких різів у вузьких місцях, покращуючи виконання роботи на 100% швидше.
【Універсальна сумісність】 Наші швидкороз’ємні багатофункціональні леза з системою універсального інтерфейсу сумісні з більшістю брендів осцилюючих інструментів на ринку, таких як Dewalt, Diablo, Milwaukee, Rockwell, Craftsman тощо.
ПРИМІТКА. Не рекомендовано для системи інтерфейсу starlock.
Оновіть свої проекти за допомогою EZARC curved-tech осцилюючих пильних полотен із японським зубом для надзвичайної ефективності та результатів.
У 2 рази вища швидкість різання
Надзвичайно чисте та швидке різання
Подовжений дизайн 60 мм
Легко оновлюйте свої розрізи та без зусиль досягайте тісних місць
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezarri |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Гіпс, Гіпсокартон, Дерево, М'який пластик, Пластик, Фанера |
| Застосування оснастки | Пиляння, Різання |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 1 мм |
- Ціна: 309 ₴


