
Насадка швидкоз'ємна карбід вольфрам рашпіль для реноватора, мультиінструменту, PMF
235 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4790в
Насадка швидкоз'ємна карбід вольфрам рашпіль для реноватора, мультиінструменту, PMF
Технічні характеристики:
Матеріал: твердий сплав
Розмір: 78x78x76 мм
Товщина 2 мм
Вага: 34 г
особливості:
Ідеально підходить для зняття залишків клейових плиточних розчинів, також використовується для кольорові металів і матеріали, такі як тверде дерево, фанера і т.д.
Цей клинок може також використовувати такі матеріали, як пластмаси, скловолокно та оргськло.
Можна використовувати навіть для найскладніших завдань.
.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xuke |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Твердосплавна сталь |
| Застосування оснастки | Шліфування, Зачистка/Чищення, Грубе шліфування |
| Обробка матеріалу | Пінобетон, Газобетон, Клей, Плитковий клей, Штукатурні суміші |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Насадка |
- Ціна: 235 ₴



