Диск алмазний шліфувальний 100мм*16мм
Матеріал: гальванічний карбід кремнію
Колір: золото
Технічні характеристики
Зовнішній діаметр: 100мм
Товщина: 1 мм
Внутрішнє отвір: 16мм
1 мм = 0,0394 дюйма
Особливості
Висока твердість, зносостійкість, відмінна ударостійкість.
Основному використовується для плоского процесу неметалевих твердих матеріалів, таких як оптичне скло, кераміка, ферит, дорогоцінні камені.
Також ідеально підходить для електролітичного та шліфування виробу з твердосплавних матеріалів.
Легкий і зручний у використанні, тривалий термін служби.
Кількість: 1 ПК
Примітка. Через різницю між різними моніторами, зображення може не відображати фактичний колір предмета. Дякую!!
Питаня задавайте на скриньку через форму "задати питання продавцю"
Кількість уточнюйте!!!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KitchenAid |
| Страна производитель | Китай |
| Вид обработки | Зачистной, Шлифование |
| Диаметр внутренний | 16 мм |
| Диаметр внешний | 100 мм |
| Зернистость | 120 |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал круга | Алмаз, Сталь |
| Обработка материала | Стекло, Плитка, Керамика, Искусственный камень |
| Назначение | Шлифовальный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие | в наличии |
- Цена: 258 ₴
