Диск алмазний 35 мм для гравер, бормашінка, дремел ( Dremel)
Обов'язково відвідайте сайт https://hobby-tool.com.ua тут багато матеріалів даної тематики!!!!
Ідеально підходить для виготовлення слотів, прорізів, з покриттям на обидві сторони і навколо краю. Супер тонкий.
Підходить для різання дорогоцінного каменю, скла, кераміки, каменю, алюмінію і міді
Технічні характеристики:
1. Тип: алмазні шліфувальні леза
2. Матеріал: діамант
3. Розміри: 35 мм
4. Внутрішній діаметр: 3 мм
5. діаметр стержня: 3 мм (в комплект не входить).
6. Товщина: 0.5 мм
7. Покриття: двосторонє і край
Сумісність з більшістю поворотних і повітряних інструментів, включаючи Dremel.
Кількість уточнюйте.
Є багато матеріалів даної тематики дивіться всі лоті продавця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KitchenAid |
| Країна виробник | Китай |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Камінь |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.5 мм |
| Діаметр | 35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Швидке різання, Чисте різання |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Діаметр внутрішній | 2 мм |
| Матеріал | алмазне покриття |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Тип | Коло |
- Ціна: 63 ₴


