Ідеально підходить для виготовлення слотів, прорізів, з покриттям на обидві сторони і навколо краю. Супер тонкий.
Підходить для різання дорогоцінного каменю, скла, кераміки, каменю, алюмінію і міді
Технічні характеристики:
1. Тип: алмазні шліфувальні леза
2. Матеріал: діамант
3. Розміри: 50 мм
4. Внутрішній діаметр: 3 мм
5. діаметр стержня: 3 мм (в комплект не входить).
6. Товщина: 0.5 мм
7. Покриття: двосторонє і край
Сумісність з більшістю поворотних і повітряних інструментів, включаючи Dremel.
Кількість уточнюйте.
Є багато матеріалів даної тематики дивіться всі лоті продавця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dremel |
| Країна виробник | Китай |
| Обробка матеріалу | Плитка, Кераміка, Камінь |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.5 мм |
| Діаметр | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Швидке різання, Чисте різання |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 2 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
- Ціна: 119 ₴


