
Набір паралонов 11 шт для полірування автомобіля і т д. на дриль 75мм.
341 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100аа
Набір паралонов 11 шт для полірування автомобіля і т д. на дриль 75мм.
Інформація про продукт:
Параметри:
Максимальна швидкість: 1500 (rmp)
Діаметр - 75 мм
Присоска - 1
M10 тримач -1
Вовняний куля - 1
Плоска губка 4 шт
Хвиляста губка * 4
Колір: помаранчевий, чорний, білий, синій, жовтий
Матеріал: поліефір
Використовується для всіх видів покриття фарби для воску, полірування і запечатування глазурі, для очищення і поліпшення їх легкості; Використовується для автополировки деталей автомобіля. Полірування фарби автомобіля і т. Д.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jampex |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 75 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 10 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Матеріал | Поролон |
| Матеріал втулки | Метал |
| Область застосування | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка |
| Ширина | 2 мм |
- Ціна: 341 ₴

