
Гумовий круг для видалення етикеток для дрилі, свердла.
359 ₴
- В наявності
- Код: 135а
Гумовий засіб для видалення наклейок, може швидко видаляти етикетки, стрічки, вінілову графіком на поверхні автомобіля.
Особливості:
Діаметр - 10 см (100мм), висота - 2 см (20 мм).
Виготовлений з м'якої гуми, безпечний у використанні.
Гумове колесо можна встановити для повітряного інструменту дрилі ,шурповерта
Практичний, широкий діапазон застосування, простий у використанні і має довгий термін служби.
Гумовий матеріал не зашкодить поверхню фарби, і він простий у використанні і експлуатації.
Швидко видаляє наклейки, наклейки, клеї, стрічки, вінілову графіком на поверхні автомобіля.
Технічні характеристики:
Матеріал: спеціальні гумові
Швидкість: 4000 об/хв
Нитка: 5/16-24
Діаметр: 100 мм
Товщина: 25 мм
Розмір виробу: 10*10*2,5 см/3,94*3,94 * 0.98 in
Вага виробу: 200 г/0,44 фунта
Примітки:
Не підходить для пластику.
Просимо зробити припуск 1-3 см на ручне вимір.
З-за різниці в освітленні і екрані колір виробу може дещо відрізнятися від зображення.
(Рекомендована швидкість обертання від 2000 до 4000 об/хв)
Посилка список:
1 * засіб для видалення етикеток
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jampex |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 100 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Матеріал | Гумово-пластикова зв'язка з абразивним зерном |
| Матеріал втулки | Метал |
| Область застосування | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Колесо |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 359 ₴

