Диск діамантовий 125 мм для плитки, керамограніту, граніту і т.д.
Деталі:
* 100% висока якість
* Ідеально підходить для різання мармуру, граніту, керамограніту, плитки, бетону, скла, порцеляни, кераміки, сланцю, известняку і т.д.
* Забезпечує велику міцність, тривалий термін служби
* Добре підходить для різання, формування та видалення глибоких подряпин з каменю, попереднього полірування
* Колір: синій (Як показано на фотографії)
*Зовнішній діаметр: 125 мм
* Внутрішній діаметр: 22,23 мм (Прибл.)
* Ширина алмазної кромки: 10 мм (Прибл.)
* Товщина: 1,4 мм (Прибл.)
*Кількість: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxcan |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Матеріал кола | Сталь |
| Обробка матеріалу | Абразив, Цегла, Бетон, Кераміка, Плитка, Керамічна плитка, Піщаник, Камінь, Граніт, Скло, Керамограніт, Шифер, Мармур |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |
- Ціна: 422 ₴


