
Диск по дереву 125 мм посадка 22.2 мм под КШМ
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 335а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск по дереву 125 мм посадка 22.2 мм под КШМ
Особенности:
- Это стальное лезвие пилы поможет вам сэкономить время и силы и повысить эффективность работы.
- Используется для резки дерева, пластика, меди, других металлов и мягких материалов,
- Гладкие поверхности лезвий.
- Идеально подходит для резки пластика, дерева и многого другого.
- Этот товар идеально подходит для мастеров, ювелиров, техников, исследователей и т. Д.
- Только лезвие пилы, другие аксессуары на фото не включены.
Характеристики:
- Матеріал: сталь 65 #
- Діаметр: 125 мм/5 дюймів як показано на малюнку
- Діаметр отвору: 22.2
- Колір: сріблястий
- Кількість зубів - 80
- Кількість: 1 шт.
Примітка:
- Немає роздрібної упаковки.
- Можливі відхилення в 0-1 см внаслідок вимірювань вручну. Будь ласка, переконайтеся, що ви не заперечуєте, перш ніж зробити ставку.
- З-за різниці між різними моніторами зображення може не відображати фактичний колір виробу. Спасибі!
Посилка включає в себе:
- 1 x пиляльний диск
Увагу. Хоча диск підходить для кутова шліф машини, робота з ним вимагає великої обережності так як може завдати травми при закусуванни диска !!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxcan |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість зубів | 80 |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, М'яка деревина, Пластик, Ламінат, Тверда деревина |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴