
Набір дисків алмазних 16 мм - 10 шт + тримач для гравера, бормашинкі, дремел ( Dremel )
220 ₴
- Немає в наявності
- Код: 440а
Обов'язково відвідайте сайт https://hobby-tool.com.ua тут багато матеріалів даної тематики!!!!
Ідеально підходить для виготовлення слотів, прорізів, з покриттям на обидві сторони і навколо краю. Супер тонкий.
Підходить для різання дорогоцінного каменю, скла, кераміки, каменю, алюмінію і міді
Технічні характеристики:
1. Тип: алмазні шліфувальні леза
2. Матеріал: діамант
3. Розміри: 16 мм
4. Внутрішній діаметр: 3 мм
5. діаметр стержня: 3 мм
6. Товщина: 0.5 мм
7. Покриття: двосторонє і край
8. Кількість 10 шт
Сумісність з більшістю поворотних і повітряних інструментів, включаючи Dremel.
Кількість уточнюйте.
Є багато матеріалів даної тематики дивіться всі лоті продавця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kitpower |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр внутрішній | 2 мм |
| Діаметр зовнішній | 16 мм |
| Обробка матеріалу | Абразив, Графіт, Цегла, Плитка, Кераміка, Керамічна плитка, Пінобетон, Газобетон, Камінь, Гіпс, Шифер |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.5 мм |
| Діаметр | 16 |
| Матеріал | Абразив |
| Застосування оснастки | Різання, Тонке шліфування |
- Ціна: 220 ₴

