
Насадка Starlock 20 мм по дереву, пластику для реноватора, мультиінструменту, PMF
202 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 451а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка Starlock 20 мм по дереву, пластику для реноватора, мультиинструмента, PMF
Технічні характеристики:
Матеріал: Високовуглецева сталь
Розмір: 20 мм/0,79 дюйма
Довжина - 40 мм
Колір: срібний
Найкраще для різання: дерево, ламінати, пластмаси, гіпсокартон,скловолокно, углепластике, . Максимум. глибина
Посилка включає:
1 шт.. коливний пиляльний диск
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Ton |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 мм |
| Застосування оснастки | Різання, Пиляння |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево, Пластик, Скловолокно, Ламінат, М'який пластик, Фанера, Гіпсокартон |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴