
Насадка карбідна для реноватора 32 мм ( багатофункціонального інструмента ) PMF з твердосплавного матеріалу.
232 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5150а
Насадка для реноватора ( багатофункціонального інструмента ) PMF з твердосплавного матеріалу.
Насадка для шліфування з твердосплавного матеріалу для реноваторов і багатофункціонального інструмента призначена для грубої і швидкої обробки деревини (рашпілем), видалення залишків розчинів (в тому числі і клею для плитки), клею, фарби. Підгонка і обробка металу (крім ГРЕС, КЕРАМОГРАНІТ), пінобетону, цегли.
Твердосплавна шліфувальна насадка для машини ручної електричної вібраційної підходить і до іншими моделями інструментів: Bosch, Fein, Einhell, Compass і інших
Технічні характеристики:
Матеріал: цементованого карбіду
Колір: золотистий
Ширина - 32 мм
Товщина - 2 мм
Кількість: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Style |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Застосування оснастки | Зачистка/Чищення, Різання, Пиляння |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Пінобетон, Газобетон, Плитка, Шифер, Кераміка, Цегла, Абразив, Гіпс, Азбест, Камінь, Плитковий клей, Штукатурні суміші |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 232 ₴




