
Насадка STARLOCK 45мм по дереву для реноватора, мультиінструмента, PMF
202 ₴
- Готово до відправки
- Код: 491а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка STARLOCK 45мм по дереву для реноватора, мультиінструмента, PMF
Технічні характеристики:
Матеріал: Високовуглецева сталь
Розмір: 45 мм
Глибина мах - 40мм
Тип зуба -Японський
Колір: чорний
Найкраще для різання: пластик, дерево, ламінати, пластмаси, гіпсокартон
Посилка включає:
1 шт.. коливний пиляльний диск
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Style |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 мм |
| Застосування оснастки | Різання, Пиляння |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево, Пластик, Ламінат, М'який пластик, Фанера, Гіпсокартон |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴