
Насадка 32 мм 1 шт по металу, дереву для реноватора PMF ( Мультиинструмент ).
215 ₴
- В наявності
- Код: 533а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка 1 шт по металу, дереву для реноватора PMF ( Мультиинструмент ).
Технічні характеристики:
Матеріал: HSS
Розмір : ширина 32мм
Вага виробу: 17 г
Застосування: дерево, метал, цвяхи, пластик, гіпсокартон, скловолокно, акрил (Плексіглас), Ламінати, відкривання квадратного отвору і т. Не підходити (значно менший ресурс) для високопрочної сталі (гвинты, кальоні чорні шурупи по дереву, болти і т. д.)
Є також інші матеріали по даній тематиці, дивіться всі оголошення автора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hao Pi |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 мм |
| Застосування оснастки | Різання, Пиляння |
| Матеріал | Біметал |
| Обробка матеріалу | Дерево, Алюміній, Пластик, Метал, Скловолокно, Шифер, Металевий профіль, Ламінат, Чавун, Кольоровий метал, Латунь, Хром, Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴
