
Насадка STARLOCK 32 мм по дереву для реноватора, мультиінструменту, PMF.
203 ₴
- Готово до відправки
- Код: 534а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка STARLOCK 32 мм по дереву для реноватора, мультиинструмента, PMF
Технічні характеристики:
Матеріал: Високовуглецева сталь
Розмір: 32 мм
Глибина мах - 40мм
Колір: чорний
Найкраще для різання: метал, пластик, дерево, ламінати, пластмаси, гіпсокартон
Посилка включає:
1 шт.. коливний пиляльний диск
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huaoozi |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 мм |
| Застосування оснастки | Різання, Пиляння |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴

