
Насадка алмазна швидкоз'ємна 1 шт. для реноватора, мультиінструмента, PMF
246 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5359а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка алмазна 1 шт для реноватора, мультиинструмента, PMF
Увага! Є багато матеріалів з даної тематики дивіться усі пропозиції продавця у магазині в розділі Насадки для багатофункціональних пристроїв! Кількість та наявність уточнюйте !!!
Ідеально підходить для чищення швів, цегла, також використовується для кольорові металів і матеріали, такі як тверде дерево, фанера і т. д.
Можна використовувати навіть для самих складних завдань.
ширина - 34 мм
робоча довжина - 37 мм
Товщина різальна 2.5 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hao Pi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насадка пиляльна |
| Матеріал | Абразив |
| Застосування оснастки | Різання, Пиляння |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Плитка, Кераміка, Цегла, Шифер, Плитковий клей, Штукатурні суміші |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴



