Бор-фреза 1 шт по металу з карбіду вольфраму для гравера Dremel
Обов'язково завітайте на сайт https://hobby-tool.com.ua тут багато матеріалів даної тематики!!!!
опис:
Фреза з вольфрамової сталі, 3.2 мм діаметр хвостовика
Металокерамічна обертова фреза зроблена з карбіду вольфрамової шліфувальної головки, полягає в підвищенні ефективності виробництва та досягнення монтажу механічної роботи.
Металокерамічні обертальні фрези мають широкий спектр застосування, у механічних, авіаційних, автомобільних, суднобудівних, хімічної промисловості, технології та промисловості відділів використовувати різьблення, ефект чудовий.
Основне застосування:
(1) закінчити обробку різних видів порожнини металевої форми, такі як обробка форм для взуття тощо.
(2) різні металеві та неметалеві скульптури.
(3) чищення лиття, кування, зварювання, зчеплення, зварювання, таке як фабрика ливарних машин, верфі, наприклад, автозавод.
(4) всі види механічних деталей, обробка деталей машин в отворі та ін.
(5) автомобільний завод.
Цементний карбід, що обертається в основному, має такі властивості:
(1) обробка металу (включаючи загартовану сталь) та неметалеві (наприклад, мармур, нефрит, кістка), обробка може досягати жорсткості HRC70.
(2) висока ефективність виробництва з високою ефективністю обробки.
(3) продукт хорошої якості може працювати з високою точністю різних форм, формування порожнини.
(4) тривалий термін служби, довговічність у десять разів вища, ніж довговічність невеликого шліфувального кола більш ніж у 200 разів вища.
(5) економічна вигода значно покращиться, а комплексна вартість обробки може скоротитися в десятки разів.
Загальна швидкість 6000-50000 об/хв при використанні ріжучого інструменту.
Увага !!! Обов'язково використовуйте очки!
Також є матеріали схожої тематики, дивіться всі оголошення продавця. Питання задавайте на пошту або дзвоніть.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FF |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина загальна | 42 мм |
| Довжина робочої частини | 4 мм |
| Діаметр робочий | 4 мм |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Чавун, Пластик, Алюміній, Фанера, Метал, Мідь, Нержавіюча сталь |
| Радіус | 2 мм |
| Тип | Фрезерна голівка |
- Ціна: 153 ₴

