
Набір дисків відрізних армованих для гравера, Dremel 10 шт
133 ₴
- Готово до відправки
- Код: 555а
Набір дисків відрізних армованих для гравера, Dremel 10 шт
Обов'язково відвідайте сайт https://hobby-tool.com.ua тут багато матеріалів даної тематики!!!!
Пакет містить 10шт + тримач
Ідеально підходить для різання, обробки канавок і підрізування всіх видів металу.
Може також використовуватися на інших матеріалах, у тому числі тонкої деревини, пластмас і кераміки.
Якщо вібрація відбувається потрібно збільшити швидкість.
Пластмаси вимагають дуже низької швидкості, тому що вони мають тенденцію до розплавлення в точці контакту.
Дерево також вимагає низьких швидкостей, потрібно завжди експериментувати на спочатку чорновій деталі.
Питання задавайте на скриньку оперативно відповім.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JUAN |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр внутрішній | 1 мм |
| Діаметр зовнішній | 32 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
- Ціна: 133 ₴




