
Дискі не армовані коричневі для гравера, бормашинки, Dremel.
119 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1014F
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дискі не армовані для гравера, бормашинки, Dremel.
Обов'язково відвідайте сайт https://hobby-tool.com.ua тут багато матеріалів даної тематики!!!!
Увага!!! тримач в комплект не входить! Продається окремо!
Технічні характеристики
Матеріал: смола
Колір: коричневий
Діаметр: прибл. 24 мм
Товщина прибл. 0.7 мм
Отвір: прибл. 2 мм
Кількість: 36 шт.
Також є матеріали схожої тематики, дивіться всі лоті продавця.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aned |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр внутрішній | 2 мм |
| Діаметр зовнішній | 24 мм |
| Кількість в упаковці | 36 шт. |
| Матеріал кола | Абразив |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴