
Алмазна шліфувальна головка 10 мм -1 шт для гравера, дремел, бормашинки, Dremel
132 ₴
- Готово до відправки
- Код: 567а
Алмазна шліфувальна головка 10 мм -1 шт для гравера, дремел, бормашинки, Dremel
Назва: кулькова алмазна шліфувальна головка
Матеріал: наждак
Розмір:
Розмір частинок: зернистість 60
зовнішній діаметр: 3-12 мм,
діаметр хвостовика: 3 мм,
довжина: 45 мм
Модель: кулька 10мм (хвостовик 3.0)
Сфера застосування: обробка та ремонт форм, різьблення по каменю, лінії різання, шліфування, видовбування: різьблення по нефриту
Примітка:
1. Фактичний колір проекту може дещо відрізнятися від зображення, що відображається на веб-сайті, що спричинено такими факторами, як яскравість і яскравість дисплея.
Сподіваюся, ви розумієте, дякую!
Пакет включає: 1 шт. шліфувальної головки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anytone |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Довжина загальна | 45 мм |
| Довжина робочої частини | 45 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал різальної частини | Алмаз |
| Наличие подшипника | Немає |
| Обробка матеріалу | Камінь, Кераміка, Плитка |
| Радіус | 10 мм |
- Ціна: 132 ₴


