
Набор алмазных дисков 40 мм - 5 шт+ 1 держатель для гравера, бормашинки, дремел (Dremel)
316 ₴
- Готово до відправки
- Код: 569а
Набір алмазних дисків 40 мм - 5 шт+ 1 тримача для гравера, бормашинки, дремел ( Dremel )
Ідеально підходить для виготовлення слотів, прорізів, з покриттям на обидві сторони і навколо краю. Супер тонкий.
Підходить для різання дорогоцінного каменю, скла, кераміки, каменю, алюмінію і міді
Технічні характеристики:
1. Тип: алмазні шліфувальні леза
2. Матеріал: діамант
3. Розміри: 40 мм
4. Внутрішній діаметр: 3 мм
5. діаметр стержня: 3 мм
6. Товщина: 0.5 мм
7. Покриття: двосторонє і край
8. Кількість 5 шт
Сумісність з більшістю поворотних і повітряних інструментів, включаючи Dremel.
Кількість уточнюйте.
Є багато матеріалів даної тематики дивіться всі лоті продавця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anytone |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Підрізка, Чистий рез |
| Діаметр внутрішній | 2 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Плитка, Скло, Кераміка |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.5 мм |
- Ціна: 316 ₴

