
Набір алмазних дисків 50 мм - 5 шт+ 1 тримача для гравера, бормашинки, дремел ( Dremel )
368 ₴
- Немає в наявності
- Код: 570а
Набір алмазних дисків 50 мм - 5 шт+ 1 тримача для гравера, бормашинки, дремел ( Dremel )
Ідеально підходить для виготовлення слотів, прорізів, з покриттям на обидві сторони і навколо краю. Супер тонкий.
Підходить для різання дорогоцінного каменю, скла, кераміки, каменю, алюмінію і міді
Технічні характеристики:
1. Тип: алмазні шліфувальні леза
2. Матеріал: діамант
3. Розміри: 50 мм
4. Внутрішній діаметр: 3 мм
5. діаметр стержня: 3 мм
6. Товщина: 0.5 мм
7. Покриття: двосторонє і край
8. Кількість 5 шт
Сумісність з більшістю поворотних і повітряних інструментів, включаючи Dremel.
Кількість уточнюйте.
Є багато матеріалів даної тематики дивіться всі лоті продавця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anytone |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Підрізка, Чисте різання |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 2 мм |
| Кількість в пакованні | 5 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Керамічна плитка, Плитка, Скло |
| Товщина | 0.5 мм |
- Ціна: 368 ₴

