
Алмазна шліфувальна головка 8 мм -1 шт для гравера, дрімів, бормашинки, Dremel
119 ₴
- Готово до відправки
- Код: 576а
+380 (97) 233-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазна шліфувальна головка 8 мм -1 шт для гравера, дрімів, бормашинки, Dremel
Назва: кулькова алмазна шліфувальна головка
Матеріал: наждак
Розмір:
Розмір частинок: зернистість 60
зовнішній діаметр: 8 мм,
діаметр хвостовика: 3 мм,
довжина: 45 мм
Модель: кулька 8мм (хвостовик 3.0)
Сфера застосування: обробка та ремонт форм, різьблення по каменю, лінії різання, шліфування, видовбання: різьблення по нефриту
Примітка:
1. Фактичний колір проекту може дещо відрізнятися від зображення, яке відображається на веб-сайті, викликаного такими факторами, як яскравість та яскравість дисплея.
Сподіваюся, ви розумієте, дякую!
Пакет включає: 1 шт. шліфувальної головки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anytone |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алмаз |
| Область застосування | Кераміка, Скло, Плитка |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
| Тип профілю | Сферичний |
| Загальні | |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал різальної частини | Алмаз |
| Наличие подшипника | Немає |
| Обробка матеріалу | Камінь, Кераміка, Плитка |
| Радіус | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴
